פרסום בסלולרי עם אדוורדס

אדוורדס מאפשר לנו להעלות מודעות אשר מיועדות לטלפונים סלולריים על ידי שירות שנקרא Call Extensions. לקוח שגולש במובייל יכול ללחוץ על מספר הטלפון שלנו בתוך המודעה ולהתקשר אלינו. סוג המודעה הזה יכול להופיע בחיפוש סלולרי בגוגל, בגוגל מפות או באפליקצייה הסלולרית של גוגל. הקלקה לחיוג על מספר הטלפון במודעה תחוייב כמו קליק רגיל על המודעה.

על מנת לפרסם סוג כז של מודעות, אנחנו צריכים לכוון את ה-Settings של הקמפיין שלנו בכדי להופיע על מכשירים סלולריים. תחת השדה Devices נבחר שהמודעות שלנו יופיעו על טלפונים חכמים: Mobile devices with full Internet browsers.

בטאב ה-Ad Extensions נבחר ב-Call Extensions

ואז נמלא את המדינה ומספר הטלפון של העסק אותו אנו מפרסמים.

ניתן לבחור באופציה שרק מספר הטלפון יהיה ניתן להקלקה, וניתן לבחור באופציה לא לסמן את הצ'קבוקס ואז אפשר יהיה להגיע בלחיצה על כותרת המודעה לדף הנחיתה. מספר הטלפון תמיד זמין לעריכה או לשינוי. ניתן לשכפל את המספר לעוד קמפיינים כי גוגל מציג לנו את כל המספרים שכבר העלנו כשאנו רוצים להוסיף Call Extension לקמפיין חדש.

על מנת לראות כמה לחצו על המספר ניגש לטאב הקמפיינים, נלחץ על Segment ונבחר Click Type. בתצוגה שתתקבל נוכל לראות כמה קליקים התקבלו מלחיצה על הכותרת וכמה מחיוג למספר במודעה. שווה לעשות טסטים ולראות איזו מהאופציות טובה יותר עבורנו.

מאמרים נוספים

האם אתם חברים בניוזלטר?

אנחנו לא שולחים ספאם – רק המון אהבה