עוד על סייטלינקס

סייטלינקס יכולים להופיע בשלוש צורות שונות: שורה אחת, מספר שורות (שתיים או שלוש) ומוטמעים בתוך הטקסט.

 

 

 

 

 

סייטלינקס בשורה אחת – One-line format יופיעו על חיפושים כלליים ולפעמים על חיפושי מותג.
 בדוגמא ניתן לראות חיפוש בגוגל הבריטי של המושג הכללי טיסות, שמראה לנו את שתי המודעות הממומנות הראשונות עם סייטלינקס בשורה אחת. כל מודעה כוללת שני סייטלינקס עם הצעות שיווקיות שמקדמות מחיר ומבצעים. במקרה של שורה אחת יוצגו עד ארבעה סייטלינקס לכל מודעה. בשביל שיוצגו ארבעה לינקים, יש לכתוב תיאור קצר לכל סייטלינק.

 

סייטלינקס עם מספר שורות – Multi-Line Ad Sitelinks יופיעו במצבים בהם המודעה יכולה לתת תשובה טובה עבור שאילתת חיפוש. מודעות עם מספר שורות יופיעו לרוב על חיפושי מותג. במקרה של מספר שורות יוצגו עד שישה סייטלינקס לכל מודעה.
 חיפוש של המילה IBM בגוגל הבריטי, מראה לנו מודעה של המותג עם שתי שורות סייטלינקס, ובה מוצגות אופציות שונות שעשויות להתאים לקהלים שונים שחיפשו IBM. לדוגמא עבודות, מיקומי משרדים ומידע כללי.

סייטלינקס מוטמעים במודעה – Embedded Format יופיעו כאשר המודעה אינה עונה על הקריטריונים של סייטלינקס של שורה אחת או מספר שורות. בפורמט הזה, לא יופיעו לינקים נוספים מתחת למודעה. במקומם, אחת משורות הטקסט במודעה, אם היא זהה בדיוק לאחד הסייטלינקס בקמפיין, תהפוך ללינק.
לצערי,לא הצלחתי למצוא דוגמא חיה לכך בגוגל. אולי מכיון שמדובר בפיצ'ר יחסית חדש. ניתן לראות דוגמא למודעה כזו בפוסט של גוגל בנושא.

מאמרים נוספים

האם אתם חברים בניוזלטר?

אנחנו לא שולחים ספאם – רק המון אהבה